הצלחות שלנו

סגירת מפעל בטון בלתי חוקי בצור יצחק

לאחר מאבק משפטי ממושך של ה'פורום לישראל ירוקה' מפעל בטון "מגא בטון" ..

מפעל מגא בטון נחל רבה

לאחר מאבק משפטי ממושך של ה'פורום לישראל ירוקה' מפעל בטון "מגא בטון" הנמצא סמוך למסוף אורנית ולראש העין נסגר. בעקבות חשיפה ותיעוד של פעילות המפעל נמצא כי הוא אינו עומד בדרישות התקנים לשמירת איכות הסביבה ביחס לניקוז שפכים, מניעת מפגעי אבק וזיהום אוויר ונראה

ניטור מחצבות ביהודה ושומרון

סקר המחצבות הפיראטיות ביהודה ושומרון שערך ה'פורום לישראל ירוקה' מציג מציאות עגומה באזור הכי מורכב של מדינת ישראל. 50 מחצבות פיראטיות בשטח כולל של למעלה מ-20,000 דונם מאיימות על הנוף הבתולי של יהודה ושומרון.

סגירת אתר הטמנה בדימונה

במשך תקופה ארוכה תושבי דימונה סבלו משריפות ענק של פסולת בניין אשר הקשו על נשימתם והיוו סכנת חיים בשל קו המתח הגבוה שנמתח מעל האתר. בעקבות מאבק שלנו ב'פורום לישראל ירוקה', האתר הפיראטי להטמנת פסולת בניין בדימונה נסגר.

אקומיוניטי

תאגיד 'אקומיונטי' הינו תאגיד הממונה על ידי הממשלה לפקח ולטפל בפסולת האלקטרונית המיוצרת במדינה. אלא התאגיד שמכריז על עצמו כידידותי לסביבה אינו פועל על פי החוקים הנדרשים ממנו ובעצם מהווה את אחד המפגעים האקולוגיים החמורים ביותר לסביבה.

סגירת אתר הטמנה בירקון

באזור מרכזי במדינה פעל לו אתר הטמנה פיראטי לפסולת בניין שהיה שגרם לנזקים למערכת האקולוגית ולאיכות הסביבה. לאחר מאבקים ממושכים שלנו ב'פורום לישראל ירוקה', הוא נסגר.

אתר פיראטי להטמנת פסולת אלקטרונית – מחצבת שפרעם

אנו ב'פורום לישראל ירוקה' חשפנו מקרה נוסף של הטמנת פסולת אלקטרונית באופן פיראטי. חברות מוכרות מתעשיית האלקטרוניקה והחשמל, משליכות את הציוד האלקטרוני שלהן באתר הטמנה שאינו חוקי במחצבת שפרעם, ובכך משתפות פעולה עם תעשייה עבריינית שכסף הוא הדבר היחיד שנמצא לנ

מחצבת שיבתין

לאחר שתושבי היישובים ניל"י ונעלה סבלו רבות מקשיים בנשימה בעקבות חלקיקי אבק באוויר, מחצבת שיבתין הסמוכה אליהם נסגרה. ה'פורום לישראל ירוקה' הצליח להביא לסגירתה של מחצבה אשר פעלה בצורה פיראטית, מסכנת חיים ופוגעת באיכות הסביבה.

השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי